Кошик

Сашера-Мед

«Сашера-Мед» ® - це інноваційне виробництво унікальних продуктів на основі високоефективного природного сировини - пантів алтайського марала, бобровій струменя, кам'яного масла, муміє, лікарських рослин.

 

Головний напрямок - розробка оздоровчої продукції натурального рослинного походження. ТОВ «Сашера-Мед» пропонує понад 150 найменувань препаратів для підтримання та відновлення здоров'я. Вся продукція компанії виготовлена ​​виключно з натуральних компонентів, без використання синтетичних хімічних речовин. Сировина для виготовлення продукції і сама продукція проходять ретельний контроль за показниками якості та безпеки.

 

Географічне розташування - на кордоні з Гірським Алтаєм - дозволяє використовувати багаті природні ресурси флори і фауни Гірського Алтаю в якості сировинної бази. Кожен продукт з логотипом «Сашера-Мед» ® стає новим відкриттям в області оздоровчого харчування і космецевтіки. Збір природного сировини здійснюється ручним способом фахівцями - геологами, біологами, які на місці заготівлі сировини за допомогою спеціального обладнання визначають його справжність, при цьому не допускається попадання сторонніх домішок.
производство.jpg
ТОВ «Сашера-Мед» шанує традиції і примножує накопичений досвід за рахунок постійної готовності до нових експериментів і впровадження інноваційних технологій. Це дозволяє колективу компанії з оптимізмом дивитися в майбутнє і радувати оригінальної новою продукцією для здорового способу життя. Виготовлення всієї продукції компанії «Сашера-Мед» здійснюється на сучасній виробничій базі, що включає повний цикл виробництва. Компанія має в своєму розпорядженні висококваліфікованими фахівцями і налагодженою системою контролю якості, що дозволяє постійно вдосконалювати свою продукцію. Таким чином, продукція «Сашера-Мед» є комплекси натуральних очищених природних компонентів, що володіють високою біологічною активністю і чистотою.

 

Зусилля всієї нашої команди завжди спрямовані на одне - зберегти і примножити ваше здоров'я, здоров'я ваших рідних і близьких. Ви завжди можете бути впевнені, що всі продукти нашого виробництва мають високу ефективність. Адже при їх створенні використані тільки перевірені і екологічно бездоганні компоненти. Ми несемо відповідальність за кожне дане вам слово, розуміючи, що ми відповідаємо за найцінніше - здоров'я та якість життя.

 

Конкурентні переваги продукції «Сашера-Мед»

Для споживачів:

 

  • ТОВ «Сашера-Мед» має власний екстракційним цехом. Ми не купуємо екстракти сумнівної якості, а самі робимо їх з екологічно чистої сировини Алтаю і Тибету. Це дозволяє нам витримувати якість продукції на найвищому рівні.
  • Вся продукція компанії включає в себе натуральні природні компоненти на відміну від більшості харчових добавок інших виробників, де технологічні процеси значно знижують дію вітамінів і мінералів на організм людини.
  • Відмінною рисою продуктів ТОВ «Сашера-Мед» є їх велика різноманітність, що дозволяє легко скласти індивідуальну програму оздоровлення на основі смачного, корисного і різноманітного меню, багатого життєво необхідними поживними компонентами.