Кошик

Малавіт

Засновником, ідейним натхненником і генеральним директором компанії є Дворніков Віктор Миронович - лікар, доктор наук, професор медицини, Заслужений винахідник РФ, Академік РАПН і ряду Російських та Зарубіжних академій, Почесний Громадянин Росії, Лауреат премії Людвіга Нобеля (2006 г.), Кращий керівник року - 2007.
У 1990 році Віктор Миронович створив оригінальне високоефективне оздоровчий засіб широкого спектра дії «Малавіт», до складу якого входять близько тридцяти природних інгредієнтів на структурованої, іонізованої води по «Малавіт-технології».
З метою промислового виробництва натуропатічеського гігієнічного засобу «Малавіт» і реалізації інших наукових проектів Віктор Миронович Дворніков спільно з Тетяною Михайлівною Дворнікова і Заслуженим винахідником РРФСР Юрієм Миколайовичем Ястремським організував в 1993 році фірму «Малавіт».
Сьогодні компанія розробляє і виробляє високоякісну профілактичну і косметичну продукцію на основі оригінального натуропатічеського гігієнічного засобу «Малавіт», що не має аналогів.
Наша філософія успіху полягає в інноваційні ідеї, високій якості продукції, сталий розвиток Карпат.

Наші ідеї

«Малавіт» - це живий самоналагоджувальний, самоадаптірующійся унікальний продукт з душею і свідомістю з натуральних рослинних і мінеральних компонентах Гірського Алтаю.
Основний компонент, що входить до складу «Малавіт» - мінерал малахіт, а призначення кошти - «дарувати життя», життя з латинської - «віта». Відповідно, при поєднанні перших частин слів «малахіт» і «віта» отримано оригінальна назва - «Малавіт».
На основі базового кошти «Малавіт» розроблена велика лінійка косметичної продукції, а так само БАДів. Вся продукція виготовляється за запатентованою «Малавіт-технології». Як і будь-яка технологія, вона включає послідовність технологічних операцій, кількісний склад інгредієнтів, порядок їх введення в технологічний ланцюжок.
Але є і суттєві відмінності, завдяки яким наші продукти мають особливі властивості. Оригінальність технології полягає в тому, що вона перетворює і активує структуру вихідних рослинних і мінеральних інгредієнтів: розчинів солей мінералів, екстрактів і настоїв трав, коренів, смол, води та інших природних дарів, максимально розкриваючи їх корисні властивості і оздоровчу дію.

Якість нашої продукції

Наступна складова успіху - безперервний контроль якості і вдосконалення всіх видів продукції.

Ми співпрацюємо з провідними російськими постачальниками сировини, так як якість вихідних інгредієнтів вважаємо основним. Продукти ТМ «Малавіт» проходять клінічні випробування і апробації в провідних російських університетах і наукових центрах, де доводять і підтверджують їх виражений профілактичний ефект.

Наш розвиток

Наша компанія постійно розвивається: розробляються нові види продукції, збільшується асортимент. Здійснюються розробки не тільки в сфері біофармацевтики, є й інші види діяльності.

Для підвищення якості продукції серії «Малавіт» створені ТОВ «Малавіт-Аква» і НП Алтайський науковий центр дослідження води «Малавіт», цілями яких є вивчення цілющих джерел Республіки Алтай, властивостей Алтайській передгірській та среднегорной роси та структурованих водних розчинів.
«Малавіт» - це відомий у Росії і за кордоном бренд.
Ми постійно беремо участь у конкурсах, що проводяться на регіональному та федеральному рівнях. Зокрема, на підставі даних державної статистики за 2010 рік компанія «Малавіт» увійшла в число кращих підприємств країни серед виробників парфумерно-косметичної продукції, які зареєстровані і працюють на території РФ.
У 2010 році гігієнічний засіб і крем для суглобів «Малавіт» увійшли в рейтингову категорію «100 кращих товарів» Алтаю і Росії. Результати наших досліджень отримували високу оцінку на виставках інновацій та інвестицій в Росії, Німеччині, Бельгії, Франції, Швейцарії та інших країнах (68 медалей, з них - 48 золоті за період 2000-2012 рр.). Наша компанія є учасником Алтайського біофармацевтичної кластера.

Наші цінності

Для вдосконалення бізнесу велика кількість часу в нашій компанії приділяється якості корпоративної стратегії і успішності її ведення. Дуже важливий загальний позитивний настрій колективу і як результат - розуміння цінності продукції, що випускається.

Успіх ефективної організації закладений в професіоналізмі наших співробітників, теплих, душевних, щирих і довірчих відносинах в колективі. Тому у нас так багато творчих ідей.

Велику частку уваги ми приділяємо благодійності, так як вважаємо, що люди повинні бути дбайливими один до одного, виявляти світло, любов, радість, гармонію в ім'я щасливого, творчої і свідомого життя!
Сортувати за:
назвою
ціной
популярності
149.00
100.00