Кошик

Дві лінії

«Дві лінії»: природна косметика з науковим підходом

Алтайська косметична компанія «Дві лінії» була створена в 1999 році в місті-наукомісті Бійську. Робота компанії почалася з випуску всього двох продуктів: засоби для видалення бородавок і папілом «Суперчістотел» і засоби для відновлення натурального кольору волосся «Антісільверін». Сьогодні асортимент компанії налічує більше 100 видів продукції.

Компанія «Дві лінії» входить в Алтайський біофармацевтичний кластер, який був створений для підтримки інноваційного підприємництва в біофармацевтичному секторі. У кластер входить 36 організацій, в тому числі «Евалар» і «Алтайвітаміни».

Компанія «Дві лінії» - це природна косметика з науковим підходом. Продукція компанії є результатом вдалого поєднання природних компонентів Алтаю і сучасних технологій. При створенні нашої продукції ми використовуємо природні масла і екстракти, муміє, пантогематоген, мед та інші натуральні компоненти, які щедро дарує природа Алтаю. Правильне поєднання цих компонентів забезпечує ексклюзивність складу і наділяє продукцію особливими властивостями.

Висока конкурентоспроможність косметичної продукції компанії давно підтверджена не тільки медалями та дипломами престижних виставок, а й постійним визнанням споживачів. А сучасний спосіб життя, тісно об'єднав поняття «здоров'я» і «краса», стимулює фахівців «Двох ліній» на постійний творчий пошук з незмінним альянсом трьох складових - актуальності, якості та ефективності.

У продуктовий портфель компанії входять торгові марки:

 • «Домашня аптечка» - косметика аптечного напрямку на основі природних компонентів для вирішення безлічі косметичних проблем.
 • «Сілапант» - косметика на основі пантогематогена - унікального природного комплексу біологічно активних речовин, отриманого з молодих рогів (пантів) Алтайського Мара за допомогою екологічно чистих технологій. У лінійку входять засоби для догляду за обличчям, тілом, волоссям.
 • «Антісільверін» - засіб для відновлення натурального кольору волосся.
 • «Медовий спас» - лікувальна косметика для лазні на основі Алтайського меду.
 • «Planet SPA Altai» - серія для проведення SPA-процедур в домашніх умовах.
 • «Мозолин» - серія засобів для видалення мозолів.
 • «Алтея» - серія косметичних засобів, масел і чаїв для збереження краси і здоров'я.
 • «Стопседін» - серія засобів для відновлення натурального кольору волосся.
 • «Алтайспас» - лінія порятунку вашої шкіри: засоби від ударів, синців, опіків і т.д.
 • «Алтайбіо» - серія засобів по догляду за порожниною рота, волоссям і тілом.
 • «Оберег'» - серія з екстрактом плаценти для догляду за волоссям.

 

Фахівці компанії «Дві лінії» впевнені, що косметика 21 століття повинна працювати не тільки на зовнішній ефект, як масова косметика, але і робити глибокий внутрішній вплив на шкіру. Обліпихова, кедрова і інші найцінніші природні масла, березові бруньки, муміє, пантогематоген, мед, борсуковий жир поряд з іншими натуральними алтайскими компонентами забезпечують ексклюзивність складу і наділяють продукцію компанії «Дві лінії» особливими властивостями. Розробники компанії буквально вивіряють комбінації діючих речовин для майбутніх препаратів, які в підсумку з року в рік незмінно доводять свою ефективність і делікатність впливу.
Сортувати за:
назвою
ціной
популярності
150.00