Кошик
Природа Алтаю щедро обдарувала людство своєю унікальною флорою і фауною. У помірно-континентальний клімат в горах і лісостепових зонах виростає величезна кількість видів лікарських трав, з яких широко відомі чудодійні властивості золотого і маралів кореня, солодки, червоного кореня і ін. На тайгових луках бджоли збирають ароматний мед. Від гірських трав беруть свою силу красені марали. Молоді роги цих оленів - панти - високо цінуються в медицині. Гірська смола - муміє - за своїм мінеральним складом і цілющими властивостями не має аналогів у всьому світі.

Алтайська косметична компанія «Дві лінії» була створена в 1999 році в місті-наукомісті Бійську. Компанія «Дві лінії» - це природна косметика з науковим підходом. Продукція компанії є результатом вдалого поєднання природних компонентів Алтаю і сучасних технологій. Висока конкурентоспроможність косметичної продукції компанії давно підтверджена не тільки медалями та дипломами престижних виставок, а й постійним визнанням споживачів. А сучасний спосіб життя, тісно об'єднав поняття «здоров'я» і «краса», стимулює фахівців «Двох ліній» на постійний творчий пошук з незмінним альянсом трьох складових - актуальності, якості та ефективності.

«Малавіт» - це живий самоналагоджувальний, самоадаптірующійся унікальний продукт з душею і свідомістю з натуральних рослинних і мінеральних компонентів Гірського Алтаю.
Наступна складова успіху - безперервний контроль якості і вдосконалення всіх видів продукції.

«Сашера-Мед» ® - це інноваційне виробництво унікальних продуктів на основі високоефективної природної сировини - пантів алтайського марала, бобровій струменя, кам'яного масла, муміє, лікарських рослин.

Головний напрямок - розробка оздоровчої продукції натурального рослинного походження. ТОВ «Сашера-Мед» пропонує понад 150 найменувань препаратів для підтримання та відновлення здоров'я. Вся продукція компанії виготовлена ​​виключно з натуральних компонентів, без використання синтетичних хімічних речовин. Сировина для виготовлення продукції і сама продукція проходять ретельний контроль за показниками якості та безпеки.